Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa
A Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa Lima Duarte legfeljebb 4 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Lago dos Espelhos 3 km-re, a Cachoeira dos Macacos pedig 3,1 km-re fekszik a nyaralótól.
A Lima Duarte városi szállás vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A brazil konyha ételeinek megkóstolásához a vendégek a Bar do Firma látogathatnak el, mely csaknem 5 perc sétára található.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa befogadóképessége?
A Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Chale Da Mila Ibitipoca Mg Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely területén tartózkodunk?
Lima Duarte nevezetességei közé tartozik az Ibitipoca Állami Park és a Lago dos Espelhos, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a szálláshely területétől. Ezenkívül a Cachoeira dos Macacos (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.